فروشگاه اینترنتی بولدموبایل

برنامه‌‌ریزی کمپانی بلو برای بازیافت گوشی‌های موبایل

03/06/2019
پاشا سخائیان

کمپانی BLU یکی از پیشگامان عرضه‌ی تلفن‌های هوشمند در ایالات متحده است. به تازگی این کمپانی گوشی Vivo Go با سیستم عامل Android Pie Go Edition را برای اولین بار در بازار ایالات متحده معرفی کرده است.

برنامه BLU برای بازیافت گوشی‌های موبایل

تاریخ انقضاء برای هر محصولی وجود دارد. درست مانند داروها و سایر اقلام، تلفن‌های همراه نیز دارای طول عمر مشخصی هستند. اما گوشی‌های هوشمند می‌توانند بازیافت شوند و تمام محصولات BLU واجد شرایط این امر هستند. آنها بر این اساس تولید می‌شوند تا بتوانند بازیافت شوند.

بر اساس برنامه‌ای که کمپانی BLU در حال تدوین آن است شما می‌توانید تلفن‌های همراه، تبلت‌ها و سایر گجت‌های تولید شده توسط بلوپروداتکس را برای بازیافت به شرکت بازگردانید.

برنامه بازیافت چیست؟

اکثر محصولات تلفن همراه بازیافت می‌شوند و این جایی است که برنامه متولد شد. این برنامه همچنین با نام‌های دیگر همچون "برنامه بازگشت" شناخته شده است. در این مقاله ما در مورد چگونگی بازگشت تلفن‌های همراه بلو که شما از آن استفاده نمی کنید و چگونگی درخواست شرکت BLU برای کمک به شما در این فرآیند را خواهیم آموخت.

مراحل حمل و نقل رایگان و بسته بندی

در ابتدا به نحوه ثبت درخواست برای پذیرش دستگاه بازگشتی شما می پردازیم. برای اظلاع از محصولات BLU که در طرح بازیافت قرار دارند شما می توانید با شماره تلفن رایگان 0640-603-866 تماس بگیرید یا با ایمیل info@ccrwarranty.com برای درخواست خدمات بازیافت ارتباط برقرار کنید.

شما باید اطلاعات زیر را در شماره تلفن یا ایمیل خود ارائه دهید: 

  •  شماره سریال دستگاه و شرح دستگاه
  • آدرس ایمیل
  •  آدرس پستی معتبر

چگونه شماره سریال گوشی موبایل BLU را پیدا کنیم؟

شماره سریال گوشی موبایل بر روی جعبه گوشی حک شده است.

هنگامی که همه این جزئیات را ارائه دهید، یک جعبه برای ارسال دستگاه و یک برچسب حمل و نقل به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. زمانی که جعبه را دریافت می‌کنید، دستگاه خود را در آن قرار داده و برچسب حمل و نقل را بر روی آن بچسبانید.

قبل از ارسال دستگاه، شما باید موارد زیر را انجام دهید:

  • داده‌های موجود بر روی دستگاه خود را حذف کنید و یا آن را بازگردانید.
  • کارت حافظه جانبی را از روی دستگاه بردارید.

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر