فروشگاه اینترنتی بولد موبایل

چرا هواوی MatePad متعادل‎ترین و جذاب‎ترین تبلت میان رده بازار است؟

11/23/2021
نیلوفر صفائی

یکی از مهمترین گروه محصولات در سبد خرید ارائه شده توسط هواوی، تبلتها هستند. هواوی MatePad یکی از این تبلت‌هاست که با داشتن مشخصات قابل توجه خود میتواند گزینهای جذاب برای افرادی باشد که قصد استفاده از تبلت برای انجام امور روزانه، تحصیلی و حتی بازیهای مختلف را دارند. در ادامه با هم به بررسی ویژگیهای شاخص این تبلت میپردازیم تا ببینیم چرا میت پد هواوی میتواند یکی از بهترین گزینههای اقتصادی موجود در بازار باشد.

مقدمه

تبلتهای میانرده بازار باید در کنار قیمت مناسب، نگاه ویژه‌ای به قابلیتهای فنی و عملکردی داشته باشند. استفاده از یک نمایشگر باکیفیت در کنار مشخصات سختافزاری، شارژدهی بالا و همچنین کیفیت عملکردی بالا از جمله ویژگی‌ها و قابلیتهای پایه این محصولات است.

مضاف بر این شرکت سازنده باید در خصوص طراحی و ساخت این محصولات نیز نهایت دقت را به عمل آورده تا محصول نهایی بتواند در حالتهای مختلف و توسط کاربران متفاوت به راحتی و بدون محدودیت خاصی مورد استفاده قرار گیرد.

در این میان تبلت HUAWEI MatePad مجموعه قابلیتهای فوق را به صورت کامل در دل خود جای داده تا با ارائه توان پردازشی و سختافزاری مناسب خود، از پس اجرای امور و اهداف مختلف برآید. همچنین این تبلت با باتری مناسب خود میتواند توسط کاربران از هر گروهی مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به بررسی قابلیتهایی که موجب ارتقای ارزش خرید این تبلت میشوند خواهیم پرداخت.

نمایشگر باکیفیت و ایمن برای چشم کاربر

هواوی در این تبلت از یک پنل 10.4 اینچی با فناوری IPS LCD استفاده کرده که مانند بسیاری از محصولات روز شرکت از طراحی FullView Display بهره میگیرد. استفاده از این فناوری به معنای حاشیههای بسیار اندک نمایشگر به اندازه تنها 7.9 میلیمتر است که موجب میشود ابعاد نهایی دستگاه بسیار کوچکتر از تبلتهای با همین نمایشگر از دیگر رقبا باشد. نتیجه استفاده از این تکنیک ساخت محصولات با ابعاد نهایی کوچکتر، جمعوجورتر و در نهایت با ارگونومی بهتر برای در دست گرفتن و حتی جابجایی به موقع نیاز است.

اما طراحی خاص و با لبه کوچک تنها ویژگی این نمایشگر نیست. شرکت هواوی با اجرای صحیح استاندارهای محافظت از چشم در برابر نور آبی و همچنین حذف اثر فلیکر، موفق به کسب گواهینامههای مربوطه از موسسه TÜV Rheinland آلمان در زمینه محافظت از چشم کاربرد شده است. کسب این مجوزها بدان معناست که حتی در استفاده طولانی مدت از نمایشگر این تبلت که میتواند ابزار اصلی مورد نیاز کاربر برای امور تحصیلی، اداری و حتی بازی باشد نیز خطری متوجه وضعیت سلامتی چشم کاربر نخواهد بود.