فروشگاه اینترنتی بولد موبایل

اپل آخرین آپدیت iOS14 خود را عرضه کرد

09/14/2021
نیلوفر صفائی

اپل دیروز  iOS 14.8 را برای iPhone های سازگار عرضه کرد. این یکی از آن به روزرسانی های امنیتی بدون زرق و برق است که ممکن است بطور سطحی از این تغییرات آگاه نشوید ، اما در واقع برخی از خلأهای مهم امنیتی را برطرف می کند و ضروری است که آن را در اولین زمان ممکن نصب کنید.

به روز رسانی iOS 14.8 رفع آسیب پذیری های CoreGraphics و WebKit را ارائه می دهد که اپل می گوید از آنها سوء استفاده شده است.

این آسیب پذیری CoreGraphics برای اولین بار توسط The Citizen Lab کشف شد ، که توسط گروه NSO ، شرکتی که مسئول نرم افزارهای جاسوسی بدنام Pegasus است که اخیراً در اخبار منتشر شده بود ، آن را سوء استفاده iMessage با کلیک صفر معرفی کرد. اعتقاد بر این است که از این سوء استفاده برای هدف قرار دادن فعالان بحرینی با استفاده از Pegasus برای هک آنها استفاده شده است.

با توجه به ماهیت به روز رسانی ، احتمالاً به نفع همه است که آن را در اسرع وقت نصب کنید. این به روزرسانی برای همه مدل های iPhone از جمله و جدیدتر از iPhone 6s در دسترس است.

علاوه بر این ، این به روز رسانی در iPads (Air 2 و جدیدتر) ، iPod touch ، macOS Big Sur 11.6 ، macOS Catalina و watchOS 7.6.2 نیز موجود است.

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر