فروشگاه اینترنتی بولد موبایل 

درباره کوک همراه

فروشگاه اینترنتی بولد موبایل فعالیت خود را از سال 1396 و تحت مالکیت شرکت انفورماتیک گستر آغاز نمود. فعالیت اصلی این فروشگاه آنلاین به دو بخش فروش تلفن همراه به مشتریان نهایی (بولد موبایل) و فروش ویژه به همکار(کوک) تقسیم می شود. 
فروشگاه بولد موبایل تا امروز با تکیه بر پنج اصل تخصص، تداوم، تحول، تکامل و تعهد فعالیت کرده است این وبسایت با تعهد نسبت به کسب و کار و با تکیه بر تخصص نیروهای خود، در جهت تکامل نگرش‌ها و تداوم موفقیت‌های خویش هر گاه نیاز به تحول احساس کرده با آغوش باز از آن استقبال نموده است. بولد موبایل همواره تلاش کرده است تا محصولات خود را  با قیمت های رقابتی و مصوب به فروش برساند. این فروشگاه اینترنتی همچنین جزو اولین سایت های فروش مویرگی به همکاران صنف موبایل می باشد.
شرکت انفورماتیک گستر با 28 سال سابقه در صنعت IT و تلفن همراه و با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص، واردکننده محصولات بلو، سامسونگ، آنر، نوکیا، اپل و همچنین خدمات پس از فروش محصولات بلو در ایران است و از آنجاییکه عمده فعالیت این شرکت بروی واردات و توزیع تلفن همراه می باشد به همین جهت به تازگی مالکیت وبسایت بولد موبایل را به جهت تمرکز بیشتر بر تامین و پخش مویرگی به شرکت جدیدی به نام کوک همراه واگذار کرده است.


شرکت  کوک همراه با تکیه بر تجربیات گرانقدر گذشته در زمینه فروش B2B  و فروش آنلاین در تمامی نقاط کشور، نیاز تمامی مصرف‌کنندگان و همکاران این صنف را با محصولات متنوع و به روز تأمین خواهد نمود. همچنین وبسایت بولد موبایل تلاش کرده است تا محصولات خود را با بهترین قیمت به دست مصرف‌کنندگان و همکاران خود برساند و این روند همچنان ادامه خواهد داشت. 
هم اکنون بخش ویژه همکار کوک به عنوان بستری جهت ارائه خدمات به خرده فروشان بازار موبایل می باشد تا با اطمینان از اصالت کالا، خرید خود را ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن آن را دریافت کنند.